Zegarki i Pasja oraz Manufaktura Czasu – współpraca START!

Z wielką przyjemnością oraz dumą pragnę ogłosić, iż po miesiącach ciężkiej pracy, niezliczonych godzinach poświęconych zdobywaniu wiedzy i wielu nieprzespanych nocach spędzonych na redagowaniu Manufaktury Czasu – moja strona została bardzo wyróżniona!

Otóż otrzymałem zaproszenie do współpracy ze znanym, prestiżowym i profesjonalnym portalem działającym w branży zegarkowej: Zegarki i Pasja !

Współpraca MC i ZiP 1

Portal „Zegarki i Pasja” jest ukierunkowany na wsparcie działalności firm związanych z branżą zegarkową, firm aktywnych i legalnie działających w Polsce.  Głównym jego celem jest umożliwienie przekazu informacji wszystkim chętnym do współpracy osobom i jednostkom organizacyjnym z branży oraz miłośnikom zegarków.

Dzięki gromadzeniu szerokiego wachlarza informacji dotyczących najnowszych trendów w świecie zegarków oraz poprzez prezentację najciekawszych marek zegarkowych wraz z ich doniosłymi osiągnięciami i najnowszymi produktami, zdecydowanie bardziej wyraźna jest siła przekazu portalu, co ma na celu zwiększyć „świadomość zegarkową” zarówno wśród doświadczonych, jak i początkujących miłośników i pasjonatów zegarków.

Zainteresowanie wyrafinowanymi i pięknymi dziełami sztuki, jakimi bez wątpienia są czasomierze mechaniczne, stale wzrasta wśród społeczeństwa, a wraz ze wzrostem zainteresowania pojawia się coraz więcej pytań i wątpliwości dotyczących pomiaru czasu.

Dlatego celem portalu jest również systematyczne udostępnianie niezbędnych informacji poszukiwanych przez właścicieli zegarków pod kątem serwisu ich czasomierzy, a także udostępnianie potencjalnym nabywcom pomocnych wskazówek technicznych, stylistycznych i handlowych, niezwykle cennych i poszukiwanych przed zakupem zegarka.

Pierwsze opracowanie mojego pióra, jakie ukazało się na stronie Zegarki i Pasja, dotyczy bardzo ciekawej, i niewielu osobom znanej, historii zegarków wykonanych i wyposażonych w mechanizmy stworzone niemalże w całości z plastiku.

Współpraca MC i ZiP 2Artykuł: Historia zegarmistrzostwa: zegarki mechaniczne z plastikowym mechanizmem

Mam ogromną nadzieję, iż tak dynamicznie, jak rozwija się portal Zegarki i Pasja oraz blog Manufaktura Czasu, tak samo dynamicznie i pomyślnie będzie układała się nasza współpraca, a jej efektem będzie dużo inspirującej i ciekawej treści dla naszych czytelników.

Zapraszam do odwiedzenia i zapoznania się z portalem: Zegarki i Pasja,

Pozdrawiam

MK

(Visited 964 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz