XI spotkanie klubu KMZiZ – relacja online na żywo !

Klub Miłośników Zegarów i Zegarków zrzesza pasjonatów oraz wielbicieli zegarków kieszonkowych, naręcznych, kominkowych, stojących, wiszących, a także zegarów wieżowych i wszystkich innych – jednym słowem wszelkich dzieł sztuki zegarmistrzowskiej.

Klub ma już ponad 10 lat, a doroczne spotkania przyciągają najważniejsze firmy z branży oraz klubowiczów i niezrzeszonych miłośników zegarmistrzostwa. Podobnie jak w roku ubiegłym, portal Zegarki i Pasja będzie przeprowadzał transmisję online na żywo z tegorocznego XI Spotkania Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków.

Transmisja online 1Ubiegłoroczna transmisja była pionierskim wydarzeniem, które spotkało się wówczas z bardzo pozytywnym przyjęciem, a liczba widzów przerosła najśmielsze oczekiwania jej twórców i pomysłodawców.

Transmisja online 2Tegoroczna transmisja na żywo będzie cieszyć się zapewne jeszcze większą popularnością i przyciągnie przed ekrany jeszcze większą liczbę miłośników zegarków z całego kraju.

Na tegorocznym spotkaniu będę osobiście, natomiast wszyscy miłośnicy sztuki zegarmistrzowskiej oraz osoby zainteresowane branżą zegarkową w Polsce, które nie będą mogły uczestniczyć w tym wydarzeniu, mają możliwość śledzić jego przebieg na żywo.

Zachęcam i zapraszam już jutro, transmisja rozpoczyna się o godzinie 9.30 !

Aktualizacja:

Spotkanie już za nami, a tu cała transmisja ze spotkania:

Filmy z XI spotkania klubu KMZiZ

 

Dodatkowe informacje również na portalu: Zegarki i Pasja

(Visited 144 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz